C323C102G1G5TA
DigiKeys varenummer
399-C323C102G1G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C323C102G1G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C323C102G1G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)