C323C100F3G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
10 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C323C100F3G5TA
DigiKeys varenummer
C323C100F3G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C323C100F3G5TA
Beskrivelse
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C323C100F3G5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C