C322C682JBG5TA
DigiKeys varenummer
399-11993-ND
Producenter
Producentens varenummer
C322C682JBG5TA
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 630V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C322C682JBG5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,150" B (5,08mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C