C322C473KCR5CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
0.047 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C322C473KCR5CA
DigiKeys varenummer
C322C473KCR5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C322C473KCR5CA
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 500V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C322C473KCR5CA Modeller
Funktioner
Højspænding
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,150" B (5,08mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C