C322C472K1R5TA
DigiKeys varenummer
399-4368-ND
Producenter
Producentens varenummer
C322C472K1R5TA
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C322C472K1R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)