C322C472J2R5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
4700 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C322C472J2R5TA
DigiKeys varenummer
399-C322C472J2R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C322C472J2R5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C322C472J2R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)