C322C432F2G5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Opgradering
Similar
Similar
4300 pF ±1% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C322C432F2G5TA7301
DigiKeys varenummer
C322C432F2G5TA7301-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C322C432F2G5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 4300PF 200V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C322C432F2G5TA7301 Modeller
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C