C322C393K1G5TA
DigiKeys varenummer
399-C322C393K1G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C322C393K1G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 39NF 100V C0G 10%
Detaljeret beskrivelse
0.039 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C322C393K1G5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C