C322C333G5G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Opgradering
0.033 µF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C322C333G5G5TA
DigiKeys varenummer
C322C333G5G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C322C333G5G5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 50V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C322C333G5G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±2%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C