C322C225K5N5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
2.2 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8L Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C322C225K5N5TA
DigiKeys varenummer
399-C322C225K5N5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C322C225K5N5TA
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 50V X8L RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C322C225K5N5TA Modeller
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 150°C