C322C222J2G5TA
DigiKeys varenummer
399-4347-ND
Producenter
Producentens varenummer
C322C222J2G5TA
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 200V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C322C222J2G5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C