C322C184JAR5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.18 µF ±5% 250V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C322C184JAR5TA7301
DigiKeys varenummer
C322C184JAR5TA7301-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C322C184JAR5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 0.18UF 250V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C322C184JAR5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)