C322C151J2G5TA7301
DigiKeys varenummer
399-17992-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-17992-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C322C151J2G5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
150 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C322C151J2G5TA7301 Modeller
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C