C322C132GAG5TA
DigiKeys varenummer
399-C322C132GAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C322C132GAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 1300PF 250V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1300 pF ±2% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C322C132GAG5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±2%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C