C322C102JDG5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 500
Datablad
1000 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C322C102JDG5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C322C102JDG5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C322C102JDG5TA7301
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C322C102JDG5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,150" B (5,08mm x 3,81mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)