C321C563K5G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.056 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C321C563K5G5TA
DigiKeys varenummer
C321C563K5G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C321C563K5G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 56NF 50V C0G 10%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C321C563K5G5TA Modeller
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,250" (6,35mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C