C321C103Z1U5TA
DigiKeys varenummer
399-C321C103Z1U5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C321C103Z1U5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF -20%, +80% 100V Keramiske kondensatorer Z5U Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C321C103Z1U5TA Modeller
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
-20%, +80%
Lederafstand
0,250" (6,35mm)