C320C473M5R5TA9170
DigiKeys varenummer
399-C320C473M5R5TA9170-ND
Producenter
Producentens varenummer
C320C473M5R5TA9170
Beskrivelse
.047UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,100" (2,54mm)