C320C472K1G5TA7301
DigiKeys varenummer
399-14055-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-14055-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C320C472K1G5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C320C472K1G5TA7301 Modeller
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C