C320C472J1G5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.486
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 4.910
Datablad
4700 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C320C472J1G5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C320C472J1G5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C320C472J1G5TA7301
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C320C472J1G5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,100" (2,54mm)