C320C431JAG5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
430 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C320C431JAG5TA7301
DigiKeys varenummer
C320C431JAG5TA7301-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C320C431JAG5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 430PF 250V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C320C431JAG5TA7301 Modeller
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C