C320C330J5G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 500
Datablad
På lager: 98
På lager: 0
33 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C320C330J5G5TA
DigiKeys varenummer
399-C320C330J5G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C320C330J5G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C320C330J5G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,100" (2,54mm)