C320C225K5N5TA9170 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 5.697
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
2.2 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8L Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C320C225K5N5TA9170
DigiKeys varenummer
399-C320C225K5N5TA9170-ND
Producenter
Producentens varenummer
C320C225K5N5TA9170
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 50V X8L RADIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Høj temperatur
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Temperaturkoefficient
Lederudformning
Lige
Driftstemperatur
-55°C – 150°C