C320C185J5N5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.8 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X8L Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C320C185J5N5TA
DigiKeys varenummer
399-C320C185J5N5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C320C185J5N5TA
Beskrivelse
CAP CER 1.8UF 50V X8L RADIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C