C320C153K1R5TA
DigiKeys varenummer
399-4272-ND
Producenter
Producentens varenummer
C320C153K1R5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.015 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C320C153K1R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)