C320C151J2G5TA7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 491
Datablad
150 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C320C151J2G5TA7303
DigiKeys varenummer
399-C320C151J2G5TA7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C320C151J2G5TA7303
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C320C151J2G5TA7303 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,100" (2,54mm)