C320C123K2G5TA7301 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | C320C123K2G5TA7301-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | C320C123K2G5TA7301 |
Beskrivelse | CAP CER 0.012UF 200V C0G/NP0 RAD |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.012 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C320C123K2G5TA7301 Modeller |
Kategori | Funktioner Lavt ESL |
Mfr | Applikationer |
Serie | Monteringstype |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus Radial |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,290" (7,36mm) |
Tolerance ±10% | Lederafstand 0,100" (2,54mm) |
Spænding - Nominel | Lederudformning Lige |
Temperaturkoefficient | Grundlæggende varenummer |
Driftstemperatur -55°C – 125°C |