C320C101J1G5TA
DigiKeys varenummer
399-C320C101J1G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C320C101J1G5TA
Beskrivelse
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C320C101J1G5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Lige
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C