C318C220F3G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Similar
Parametrisk ækvivalent
22 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C318C220F3G5TA
DigiKeys varenummer
C318C220F3G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C318C220F3G5TA
Beskrivelse
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C318C220F3G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,235" (5,97mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C