C317C472K5R5TA
DigiKeys varenummer
399-4244-ND
Producenter
Producentens varenummer
C317C472K5R5TA
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C317C472K5R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)