C317C332K1R5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
3300 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GOLDENMAX 300 C0G, NP0
C317C332K1R5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C317C332K1R5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C317C332K1R5TA7301CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C317C332K1R5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C317C332K1R5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)