C317C300J5G5TA
DigiKeys varenummer
399-8919-ND
Producenter
Producentens varenummer
C317C300J5G5TA
Beskrivelse
CAP CER 30PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C317C300J5G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C