C317C221K1R5TA
DigiKeys varenummer
399-C317C221K1R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C317C221K1R5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C317C221K1R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)