C317C182J2G5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Similar
1800 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C317C182J2G5TA7301
DigiKeys varenummer
C317C182J2G5TA7301-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C317C182J2G5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 1800PF 200V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C317C182J2G5TA7301 Modeller
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C