C317C131G3G5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
130 pF ±2% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C317C131G3G5TA7301
DigiKeys varenummer
C317C131G3G5TA7301-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C317C131G3G5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 130PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C317C131G3G5TA7301 Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±2%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C