C317C101J2G5TA7301
DigiKeys varenummer
399-13959-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-13959-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C317C101J2G5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C317C101J2G5TA7301 Modeller
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C