C316C681JAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
680 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C316C681JAG5TA
DigiKeys varenummer
C316C681JAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C316C681JAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C316C681JAG5TA Modeller
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C