C316C331K1R5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
330 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C316C331K1R5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C316C331K1R5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C316C331K1R5TA7301
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C316C331K1R5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)