C316C100G3G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 357
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
10 pF ±2% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C316C100G3G5TA
DigiKeys varenummer
C316C100G3G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C316C100G3G5TA
Beskrivelse
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C316C100G3G5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerance
±2%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere - bøjet
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C