C315C682K5R5TA
DigiKeys varenummer
399-4194-ND
Producenter
Producentens varenummer
C315C682K5R5TA
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C315C682K5R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)