C315C512KAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
5100 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C315C512KAG5TA
DigiKeys varenummer
C315C512KAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C315C512KAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 5100PF 250V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C315C512KAG5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Lige
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C