C315C270J1G5HA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 407
27 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C315C270J1G5HA
DigiKeys varenummer
399-C315C270J1G5HA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C315C270J1G5HA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C315C270J1G5HA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,183" (4,66mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,100" (2,54mm)