C315C222M1R5TA
DigiKeys varenummer
399-C315C222M1R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C315C222M1R5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C315C222M1R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)