C315C222K5R5CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 182
Datablad
Billede for C315C222K5R5CA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C315C222K5R5CA
DigiKeys varenummer
399-C315C222K5R5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C315C222K5R5CA
Beskrivelse
2200PF 50.0V
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Pose
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)