C315C220J5G5TA
DigiKeys varenummer
399-9721-ND
Producenter
Producentens varenummer
C315C220J5G5TA
Beskrivelse
CAP CER 22PF 50V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C315C220J5G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C