C315C123K5R5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.012 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C315C123K5R5TA
DigiKeys varenummer
399-C315C123K5R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C315C123K5R5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.012UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C315C123K5R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)