C315C103K5R5TA91707303
DigiKeys varenummer
399-C315C103K5R5TA91707303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C315C103K5R5TA91707303
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C315C103K5R5TA91707303 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,183" (4,66mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,100" (2,54mm)