C315C103K5R5TA7301
DigiKeys varenummer
399-13905-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-13905-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C315C103K5R5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C315C103K5R5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)