C276CC25120AA0J
DigiKeys varenummer
399-C276CC25120AA0J-ND
Producenter
Producentens varenummer
C276CC25120AA0J
Beskrivelse
CAP FILM 12UF 5% 470VAC RADIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
EDA/CAD-modeller
C276CC25120AA0J Modeller
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Producenter
KEMET
Applikationer
Motordrift
Serie
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
2,972" (75,50mm)
Kapacitans
12µF
Monteringstype
Chassis, Stiftmontering
Tolerance
±5%
Pakke/hus
Radial, Dåse
Spændingsklassifikation - AC
470V