C2225C510JKGALTU
DigiKeys varenummer
399-C2225C510JKGALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2225C510JKGALTU
Beskrivelse
CAP CER 2225
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 pF ±5% 10000V (10kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2225 (5763 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C2225C510JKGALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2225 (5763 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,252" B (5,60mm x 6,40mm)